Kuchyně Hanák Premium Porto Nice

Představujeme nové modely a materiály v řadě PREMIUM

 
19. 10. 2015
 
Přicházíme s ukázkou několika nových letošních modelů a provedení v kolekci HANÁK PREMIUM. Nábytek z této kolekce je vyráběn v prémiovém 7vrstvém oboustranném laku HANÁK či z nejkvalitnějších přírodních dýh, často v kombinaci obou materiálů. Novinkou je i to, že všechny prémiové kuchyně osazujeme inovativními štíhlými zásuvkami Legrabox.
 
 
 

Klasická kuchyně v kombinaci modelů NICE/PORTO

 
U této kuchyně je použita kombinace  nových profilů dvířek (hladký profil u modelu PORTO a jemný rámeček u modelu NICE). Oba profily jsou jemné, elegantní a nadčasové. Poroznost zaslouží i dýha jasanu drásaného v působivých odstínech arabica a champagne, které byly spolu s několika dalšími uvedeny na trh v letošním roce.
 
 

Moderní bílá kuchyně LINE v kompozici s dubem selským

 
U této kuchyně dominuje bílý lesklý lak s akcentem rustikální dýhy dubu selského. Dýha s originální strukturou vynikne nejlépe na větších plochách, v tomto případě na obkladu stěny a na ploše jídelního stolu.
 
 

Kuchyně COMFORT, lak a dýha aneb „tón v tónu“

 
Tato kuchyně je krásným příkladem toho, že podobné tóny barev mohou vytvořit jedinečný vzhled kuchyně. Lakované plochy v odstínu mocca se doplňují s dýhou dubu rustikálního šedého. I tenké niky začleněné do sestavy přidávají této kuchyni na atraktivitě a osobitosti.
 
 
 
 
 
int(1)

Novinky

int(1)

Kontaktujte nás

Kuchyně HANÁK Brno

Minská 3217/109
616 00 Brno-Žabovřesky

Email: info@kuchynehanakbrno.cz
Tel.:   +420 541 247 755
Mob.: +420 602 933 328