Kuchyně Hanák Trend Style orion bílá

Nejlepší kvalita i cena to jsou nové modely kuchyní Hanák TREND

 
06. 10. 2015
 
Kuchyně Hanák TREND jsou v současné době na českém trhu nejkvalitnější jednostranně lakované kuchyně a zároveň za nejlepší cenu.
 

Kuchyně ELITE, svěží kombinace dvou barev laků a lamina

 
Tuto krásnou a netradiční kuchyni tvoří ne dva, ale dokonce tři různé dezény! Dva odstíny laku, tmavší mocca a světlejší champagne, a k nim dekor dřeva v provedení ořech corte. Tato sestava přestavuje originální a atraktivní řešení kuchyně.
 
Kuchyně Hanák Trend Elite mocca ořech corteKuchyně Hanák Trend Elite mocca ořech corteKuchyně Hanák Trend Elite mocca ořech corte
 

Moderní bílá kuchyně STYLE, bílý lak a lamino chamonix

 
Tato sestava je krásnou ukázkou, jak lze spojit kuchyni, jídelnu a obývací pokoj do do elegantního celku. Jednoduchá a okulibá sestava se hodí nejen do prostorných místností, ale i do malého prostoru, který bílá krásně rozsvítí a odstín lamina chamonix dále rozvine jemnost barev na nábytku.
 
Kuchyně Hanák Trend Style orion bíláKuchyně Hanák Trend Style orion bíláKuchyně Hanák Trend Style orion bílá
 

Kuchyně COUNTRY s dominantním dubem zlatým

 
Zbrusu nový odvážný styl tím je kuchyně COUNTRY! Tato kuchyň bude ideální do venkovsky zařízených interiérů v „country“ bohémském stylu. Jemný rámeček dvířek, výrazná struktura dubu zlatého a i stylové posezení odpovídající stylu kuchyně, navozují příjemnou venkovskou atmosféru.
 
Kuchyně Hanák Trend Country dub zlatý Kuchyně Hanák Trend Country dub zlatý Kuchyně Hanák Trend Country dub zlatý
 

Kuchyně ELITE, lamino oregonská borovice a champagne 

 
Liniově čistá kuchyně ELITE kombinuje kontrastní tmavou borovicí a světlým odstínem champagne. Design kuchyně je osvěžen vsazenou vystouplou skříňkou v linii horních skříněk a protilehlou policovou stěnou.
 
Kuchyně Hanák Trend Elite oregonská borovice Kuchyně Hanák Trend Elite oregonská borovice Kuchyně Hanák Trend Elite oregonská borovice
 

Kuchyně PRIME v odstínech borovice piemont a antracit 

 
Kuchyně PRIME patří k liniově čistým a dává prostor vyniknout tmavému zemitému odstínu antracitové barvy. Tento odstín se v této sestavě se skvěle propojil se světlým laminem borovice piemont. Jednoduché, přitom tak efektní!
 
Kuchyně Hanák Trend Prime borovice piemont Kuchyně Hanák Trend Prime borovice piemont Kuchyně Hanák Trend Prime borovice piemont

  
 
 
 
int(1)

Novinky

int(2)

Hanák aktuálně

« Novější

Kontaktujte nás

Kuchyně HANÁK Brno

Minská 3217/109
616 00 Brno-Žabovřesky

Email: info@kuchynehanakbrno.cz
Tel.:   +420 541 247 755
Mob.: +420 602 933 328