harmony novinka 2016 titulni foto

Úžasně variabilní systém HANÁK HARMONY

 
23. 05. 2016
 
Nový úložný systém HANÁK HARMONY je skvělou variantou jak si zařídit v jednom stylu a jedné kvalitě nábytek pro obývak, pracovnu či dětský pokoj. Systém HANÁK HARMONY vyniká kromě skvělého designu i dokonalou konstrukcí promyšlenou do všech detailů.
 
 

Elegantní šatna

 
Krásné a perfektně organizované místo pro Vaši garderobu i věci, které potřebuje uskladnit, to je šatna HANÁK, která bude rozvržena dle ergonomických zásad a bude skvěle vypadat.
 
harmony satna hanak novinkaharmony satna hanak novinka 2016
 

Moderní obývací pokoj

 
Jednnodušší sestavy obývacích stěn nezahlcující interiér to je trend současnosti. Pokud jsou ve společném prostoru s kuchyní, často jsou laděny do jednoho stylu i provedení.
 
harmony obyvaci stena hanak novinkaharmony obyvaci stena hanak novinka 2016
 

Knihovna, která vás okouzlí

 
Knihovnu si se systém HANÁK HARMONY můžete podle Vaší fantazie libovolně kombinovat. Pokud máte rádi barvy, klidně zvolíte odlišný odstín zásuvek nebo vybraných částí zad. Knihovny či předělové stěny zútulní interiér a dají prostor pro vystavení půvabných dekorací či Vašich oblíbených knih.
 
harmony knihovna hanak novinkaharmony knihovna hanak novinka 2016
 

Baječný dětský i studentský pokoj

 
V systému HANÁK HARMONY vytvoříme přesně na míru jak pokojík pro malého předškoláka, tak pokoj pro mladého studenta. Variabilní nábytková stěna HARMONY umožňuje kombinaci praktických zásuvkových modulů a vzdušných polic.
 
harmony pracovna hanak novinkaharmony pracovna hanak novinka 2016
 
 
 
 
int(1)

Novinky

int(1)

Kontaktujte nás

Kuchyně HANÁK Brno

Minská 3217/109
616 00 Brno-Žabovřesky

Email: info@kuchynehanakbrno.cz
Tel.:   +420 541 247 755
Mob.: +420 602 933 328